Produkce

Po nabytí zkušeností při pořádání mnoha kulturních akcích v různých pozicích, jsem se rozhodl pro vlastní formu produkce. Jako tanečník bych se omezil pouze na události s touto tématikou.

taneční vystoupení, předtančení, maturitní plesy

módní přehlídky

reklama

tématické, experimentální projekty


Taneční vystoupení

Nabízíme taneční vystoupení vhodné pro různé společenské akce a události. V rozsahu cca 2 až 5 písničkových vystoupení v podobě sólových výstupů, duetů, trojic, skupin a formací za večer/událost. Taneční vystoupení okoření každou akci.

Duet, sólo, trio, menší skupina

Pár nápaditých tanečníků může dodat události nový náboj. Jako vsuvka, zpestření, gradace.

vhodné pro malá a střední pódia, venkovní akce, koncerty,..

Větší skupina

Projekty s větší časovou i lidskou náročností. Spíše forma show na podia.

Zprostředkování vystoupení

Spolupracujeme se skupinami různých tanečních stylů jako street dance, latinsko - americké a společenské tance, renesanční tanec, dovednosti s bičem a pod.


Módní přehlídky

Tanečně a jinak pohybově definované přehlídky s vlastní choreografií

  • Spíše než o extravaganci nám jde o funkčnost. Využití potenciálu modelek jako osobností, ne jako věšáku na výstřední a nepraktické modely různých bláznivých návrhářů.
  • snažíme se o originální pojetí
  • preference materiálů šetrných k životnímu prostředí
  • móda pro obyčejné lidi, kteří si to mohou dovolit

Nutná příprava předem s objednatelem, cena dle rozsahu služby


Reklama

Nabízíme pomoc na vývoji a zpracování reklamy.

Fotografické, textové i video zpracování prezentace Vašeho produktu. Můžeme nabídnout vlastní řešení, nebo pracovat s Vaším námětem. Jako firma se zaměřením na pohybové umění, bychom rádi šli touto cestou.


  • práce s výrazem a gestikulací
  • výběr vhodných interpretů
  • technické zázemí našich kolegů
  • možnost konzultace

Chceme propagovat užitečné věci s trvalejší - praktickou hodnotou. Konzumní a stupidní záležitosti ne.


Tématické, experimentální projekty

Možnost připravit vystoupení přímo na objednávku. Nutná osobní konzultace a dostatečný předstih, aby šlo vše připravit a nazkoušet.


Vzhledem k tomu, že moderní tanec je mladé úmění a potenciál lidského těla dosud není zcela znám, otevírá se nám mnoho možností k experimentům. K tomu přispívá i dynamická doba nových technologií. Rádi se budeme učástnit realizace nových nápadů a neotřelých pojetí. Zde bych však zdůraznil, že se vždy budeme držet našeho úsudku "dobrého vkusu" a neradi bychom se podíleli na zvrhlostech různého typu, kterých je dnešní doba také plná.

Na zajímavých projektech jsme ochotni, po domluvě, působit bezúplatně a i jinak pomoci. Vždy si vážíme spolupráce s tvůrčími a schopnými lidmi.


Nabízíme také kompletní zajištění akce. Prostory, pódium, audio, video, světla, účinkující, cattering, námezdní síla, další služby.

Doba dodání se může velmi lišit dle náročnosti realizace, další podrobnosti při vlastním jednání

Jelikož toto není naše jediná činnost, vždy dáme přednost kvalitě před kvantitou.


Rozsah a repertoár vystoupení po konkrétní domluvě. Rezervace min. dva měsíce dopředu (výjimky možné, ale ...) Zakládáme si na osobním jednání, abychom Vám mohli vyjít ve všem vstříc. Na konkrétní objednávku připravíme konkrétní kalkulaci. Je pro nás smyslem zvýšit Vaši i naši prestiž.

Jelikož vše v našem oboru záleží především na lidech a jak známo, jsme jenom lidé, není možné předcházet takzvané "vyšší moci". Zranění a jiná selhání vystupujících mohou zkompilkovat dodání služby. Proto na závazné objednávky do 30.000,- nepřijímáme platit penále za námi nedodanou službu, pakliže nezní dohoda jinak. Finanční rezerva na náhlé alternace by zbytečně zvyšovala cenu představení.